Kuśmierz Andrzej

Kuśmierz Andrzej

Mentorzy 2018

BIO:

Wspiera innowacje współpracując zarówno z wybranymi inwestorami jak i z naukowcami, którzy chcą zmienić swoje idee w biznes. Jest współzałożycielem i autorem programu Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac. Stworzył i prowadzi projekt Idea2Business (Fundusz PreSeed) oraz TTRQ.pl - platformę dla inwestorów prywatnych. Jest też wykładowcą w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu Top500 Innovators.

Prowadzi doradztwo, wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza również przedsiębiorstwom z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej. Często korzysta z metodologii Future Thinking. Jednak jego podstawową aktywnością jest praca jako mentor dla zaprzyjaźnionych naukowców, przedsiębiorców i spółek. A poza WAW.acem czasami bierze udział w wybranych międzynarodowych konkursach dla startupów tj. Intel Business Challenge, Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up.

W czym pomoże:

Chętnie porozmawiam z Tobą o tym, kiedy i dla kogo jest sens wyboru drogi przedsiębiorcy, pracy w korpo czy pozostania na uczelni. I czy da to się pogodzić z byciem naukowcem. Jeśli masz już firmę to może uda mi się pokazać Ci obszary dla jej rozwoju. A jeśli masz tylko pomysł, to porozmawiamy o właściwych opcjach dla niego. Po prostu zapytaj.

Copyright 2017- 2020 - TopMinds