Sulikowski Piotr

Sulikowski Piotr

Mentorzy 2018

BIO:
Jest absolwentem informatyki oraz zarządzania i marketingu oraz absolwentem TOP500 Innovators. Odbył staże m.in. w centrali IBM Research w Nowym Jorku oraz w Komisji Europejskiej w Luksemburgu. Stopień doktora informatyki uzyskał za pracę dot. sztucznej inteligencji i zarządzania relacjami z klientami w telekomunikacji. Jego zainteresowania to pogranicze informatyki i innych dyscyplin, w szczególności zarządzania i nauk medycznych. Pełnił funkcję prezydenckiego eksperta ds. nowych technologii i innowacji w Kancelarii Prezydenta RP. Pracuje jako adiunkt w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Jest ekspertem w projektach unijnych i rządowych oraz laureatem konkursów/programów międzynarodowych i ogólnopolskich, w tym SAS Ambassadors, Primus Inter Pares Ekspert i SIMS. Pełnił funkcje Prezesa i Wiceprezesa organizacji charytatywnej Solidarité-Luxemburg oraz edukacyjnej Toastmasters International. Jest członkiem Rady Stowarzyszenia TOP500 Innovators, członkiem wspierającym US-Poland Trade Council oraz Influencerem MIT.
Pasjonuje się muzyką, emisją głosu i śpiewaniem, tańcem hip hop, językami obcymi, PR, przemawianiem publicznym, street workoutem i teatrem. W pilotażowej edycji TopMinds z jego realnego wsparcia na drodze estradowego rozwoju skorzystał student-wokalista Dominik Good, który obecnie przygotowuje materiał na swoją płytę.

W czym pomoże:
Pasjonuje Cię muzyka, emisja głosu, śpiewanie, publiczne przemawianie albo sport? Zastanawiasz się jak pogodzić studia z realizacją marzeń o rozwoju artystycznym lub sportowym? Interesujesz się zastosowaniami informatyki w biznesie lub naukach medycznych? Planujesz założyć technologiczny start-up? Albo po prostu zastanawiasz się, jaką wybrać ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego? Uwierz w siebie! „Make it happen!” Zapraszam do współpracy! :)

Copyright 2017- 2020 - TopMinds