Inauguracja edycji pilotażowej Programu TopMinds

W dniu 3-ego marca 2017r. szczęśliwa 40-tka zakwalifikowanych uczestników miała okazję uczestniczyć w uroczystej inauguracji Programu TopMinds w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Program zainagurował prof. Łukasz Szumowski, Podsekretarz Stanu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W pierwszej części uroczystości, o Programie opowiedziały: Justyna Janiszewska, Dyrektor Wykonawczy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Krystyna Malińska, Wiceprezes Stowarzyszenia Top 500 Innovators. Wśród gości byli Kenneth Wetzel, Radca ds. Kultury z Ambasady USA w Warszawie oraz prof. Leszek Kaczmarek, Członek Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

W drugiej części wszyscy zgromadzeni mieli okazję wysłuchać wykładu o tym “Jak nie zostać dobrym mentorem. Przewodnik praktyczny”, który to wykład wygłosił Piotr Jaworski, trener z Collegium Wratislaviense. Przybliżył wszystkim uczestnikom ideę mentoringu, w przewrotny sposób przedstawił to, czego nie należy robić i czym mentoring nie jest, czyli czego powinniśmy unikać podczas całego procesu mentoringu.

Po części oficjalnej, odbyła się sesja integracyjna, podczas której Mentorowani oraz Mentorzy mieli okazję do wzajemnego poznania i rozmów.

Mamy nadzieję, że formuła edycji pilotażowej spełni oczekiwania Mentorowanych i Mentorów i będzie to czas wypełniony własną pracą, inspirującymi sesjami oraz przydatnymi szkoleniami.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz naszym Partnerom za pomoc i wsparcie w uruchomieniu inicjatywy.

Zapraszamy na relację na stronę MNiSW oraz na fanpage TopMinds

 

Zapraszamy do obejrzenia  galerii zdjęć autorstwa Agnieszki Popielewicz /MNiSW

autor: Agnieszka Popielewicz /MNiSW

 

Scroll to Top
Loading...
Skip to content