Uczestnicy i uczestniczki o udziale w programie

Zuza i Ula po podsumowaniu TopMinds 2023

Po drodze: Zuza i Ula

Po drodze do naszego celu pozwalałyśmy sobie na miliony dygresji. Spotkania były w większości ustrukturyzowane, ale na liście punktów do omówienia było mało. Za to każdy punkt był szeroko rozwijany….
Przeczytaj
Klaudia i Łukasz na podsumowaniu edycji 2023 TopMinds.

Off we go – Klaudia i Łukasz

Klaudia: Jesienią 2022 roku, stanęłam przed lustrem i zadałam sobie pytanie, czego w życiu chcę najbardziej? Moje odbicie stwierdziło, że chcę wszystkiego naraz: chcę być supermamą, farmaceutką, biotechnolożką, naukowczynią. Jak…
Przeczytaj

Bez głupich pytań: Ania i Basia

Nie bójcie się zadawać pytań nawet wtedy gdy wydają Wam się zbyt proste/dziwne/głupie. Jedyne co ryzykujecie to wspólny śmiech z Waszym mentorem. Mentee i mentorzy to naprawdę fajni ludzie!
Przeczytaj

Z dzienników Adriana i Piotra

O drodze do programu TopMinds i przez edycji 2022 oraz o efektach współpracy opowiadają – w formie dzienników – Adrian Widłak (mentee) oraz Piotr Sulikowski (mentor).
Przeczytaj
Iza i Klaudia w trakcie podsumowania TopMinds2022

Szersza perspektywa Klaudii

Iza „nie mydliła” mi oczu i opowiadała wszelakie historie naukowe i biznesowe – zarówno te szczęśliwe, jak i napełniające goryczą. Dzięki temu miałam o wiele szerszą perspektywę i mogłam bardziej…
Przeczytaj

Perspektywa Ani i Roberta

„Podczas spotkań czułam się, jakbym rozmawiała z dobrym przyjacielem.” „Uświadomiłem sobie ponownie jak bardzo lubię nauczać i uczyć się!” – tak o mentoringu w edycji 2022 mówią Ania i Robert.
Przeczytaj
Beata Bochorodycz i Paweł Brusiło na podsumowaniu TopMinds 2021

Współpraca Pawła i Beaty

Byli bodaj jedyną parą mentoringową, która w edycji TopMinds 2021 spotykała się „w prawdziwym świecie”. Swoimi wrażeniami z udziału w TopMinds dzielą się Paweł (mentee) i Beata (mentorka).
Przeczytaj
1 2

Scroll to Top
Loading...
Skip to content