Aktualności

Uczestnicy TopMinds2023

Zaczęliśmy edycję 2023

Ruszyli! 17 mentorowanych i 17 mentorek i mentorów rozpoczęło w sobotę swoją przygodę w programem TopMinds. Co robili? Jakie plany przed nimi? Przeczytajcie.
Więcej

TopMinds wśród finalistów „Super M”

Konkurs “Super M” organizowany był po raz drugi przez European Mentoring and Coaching Council (EMCC). TopMinds znalazł się wśród finalistów w kategorii programów organizowanych przez organizacje pozarządowe, podobnie jak w 2021 roku. 
Więcej

Uczestnicy TopMinds2023

Z radością ogłaszamy listę osób przyjętych do edycji TopMinds 2023. W tej edycji spotkają się: Klaudia Całus-Makowska (mentor: Łukasz Binkowski) Zuzanna Czekaj (mentorka: Urszula Marcinkowska Trimboli) Edyta Gawrysiak (mentorka: Dorota Kwiatkowska) Barbara Gronwald (mentor: Piotr Sulikowski) Mariusz Jakubowski (mentorka: Ewa…

Więcej

O kobietach i mentoringu w nauce

Zapraszamy do wysłuchania (i obejrzenia) 9. odcinku podcastu Fulbright Talks, w którym gościnią Patrycji Donaburskiej jest prof. Monika Kaczmarek – rozmawiają o roli gender balance i mentoringu w nauce.
Więcej

Rusza nabór do TopMinds 2023

Czas start – zgłoszenia do szóstej edycji TopMinds – wyjątkowego programu mentoringowego, który młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom otwiera drzwi do międzynarodowej kariery – przyjmujemy od dziś do 7 listopada do godz. 16:00.
Więcej

Koniec edycji, początek przygody

O frustrująco-pobudzającym potencjale badawczym i swędzeniu mózgu – jak udał się tegoroczny mentoring i cała edycja TopMinds 2022? O tym w ostatnią sobotę czerwca rozmawialiśmy w Warszawie.
Więcej

MidTerm – spotkaliśmy się!

Udało się! Na początku kwietnia spotkaliśmy się z uczestnikami tegorocznej edycji TopMinds – mentorami, mentorkami i mentorowanymi – „na żywo” w Warszawie.
Więcej

BootCamp na Zoomie

Po raz drugi w historii programu otworzyliśmy bieżącą edycję TopMinds wirtualnie – za pośrednictwem nowych technologii. Było z nami 50 osób z całej Polski (a niektórzy z zagranicy). Co robiliśmy?
Więcej

TopMinds Finalistą „Super M”

11 stycznia 2022 r. miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu „Super M” oraz prezentacja przygotowanego przez EMCC raportu o programach mentoringowych w Polsce.
Więcej

Wyniki rekrutacji do TopMinds 2022

Gratulujemy 24 mentees i ich mentorom i mentorkom zakwalifikowania się do nadchodzącej edycji TopMinds. Zakończona rekrutacja to aż 180 zgłoszeń i mocna konkurencja!
Więcej
1 2 3 4
Scroll to Top
Loading...
Skip to content