Aktualności

O kobietach i mentoringu w nauce

Zapraszamy do wysłuchania (i obejrzenia) 9. odcinku podcastu Fulbright Talks, w którym gościnią Patrycji Donaburskiej jest prof. Monika Kaczmarek – rozmawiają o roli gender balance i mentoringu w nauce.
Więcej

Rusza nabór do TopMinds 2023

Czas start – zgłoszenia do szóstej edycji TopMinds – wyjątkowego programu mentoringowego, który młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom otwiera drzwi do międzynarodowej kariery – przyjmujemy od dziś do 7 listopada do godz. 16:00.
Więcej

Koniec edycji, początek przygody

O frustrująco-pobudzającym potencjale badawczym i swędzeniu mózgu – jak udał się tegoroczny mentoring i cała edycja TopMinds 2022? O tym w ostatnią sobotę czerwca rozmawialiśmy w Warszawie.
Więcej

MidTerm – spotkaliśmy się!

Udało się! Na początku kwietnia spotkaliśmy się z uczestnikami tegorocznej edycji TopMinds – mentorami, mentorkami i mentorowanymi – „na żywo” w Warszawie.
Więcej

BootCamp na Zoomie

Po raz drugi w historii programu otworzyliśmy bieżącą edycję TopMinds wirtualnie – za pośrednictwem nowych technologii. Było z nami 50 osób z całej Polski (a niektórzy z zagranicy). Co robiliśmy?
Więcej

TopMinds Finalistą „Super M”

11 stycznia 2022 r. miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu „Super M” oraz prezentacja przygotowanego przez EMCC raportu o programach mentoringowych w Polsce.
Więcej

Wyniki rekrutacji do TopMinds 2022

Gratulujemy 24 mentees i ich mentorom i mentorkom zakwalifikowania się do nadchodzącej edycji TopMinds. Zakończona rekrutacja to aż 180 zgłoszeń i mocna konkurencja!
Więcej

Webinar o mentoringu

W trakcie spotkania 5 XI mentorzy i organizatorzy programów mentoringowych opowiedzą o swoich doświadczeniach, pomysłach i perspektywach rozwoju mentoringu w szkolnictwie wyższym. Wśród gości – mentorzy i mentorki TopMinds!
Więcej
grafika promocyjna edycji 2022

TopMinds 2022 – startujemy!

Do 8 listopada trwa nabór do TopMinds 2022 – zapraszamy osoby które planują swoją karierę w obszarze nauki – zarówno te z ostatniego roku studiów magisterskich, jak i przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.
Więcej
Screenshot z odcinka programu

TopMinds w pytaniach i odpowiedziach

W zainicjowanej przez EMCC serii rozmów, której celem jest przedstawienie ciekawych programów mentoringowych, realizowanych w Polsce, pojawił się i nasz program. Bardzo się cieszymy i dziękujemy za zaproszenie! O tym jak to się wszystko zaczęło, na czym polega, czym Program…

Więcej
1 2 3 4
Scroll to Top
Loading...
Skip to content