Aktualności

Uczestnicy sesji “Future Literacy”

Spotkanie MidTerm już za nami!

Weekend 9-10 marca był dla naszych mentorów i mentees bardzo pracowity. Spotkaliśmy się w Częstochowie by omówić dotychczasowe doświadczenie w programie TopMinds i nabyć nowe umiejętności.
Więcej

Edycja 2024 oficjalnie rozpoczęta!

Czym różni się mentoring od coachingu ? Czym jest kontrakt w mentoringu? Dlaczego warto precyzyjnie formułować swoje cele i jak to robić?  Na te i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi podczas I zjazdu tegorocznej edycji TopMinds.
Więcej
Stół z tabliczkami promującymi mentoring

Mentees w edycji TopMinds2024

Grono uczestników i uczestniczek wybraliśmy spośród aż 122 zgłoszeń, które wpłynęły do nas do 27 października. Aż 47 osób zaprosiliśmy na rozmowy kwalifikacyjne. W edycji weźmie udział 20 par mentorskich.
Więcej

TopMinds 2023 u celu

16 par mentorskich ukończyło edycję 2023 programu TopMinds. Wybrane osoby opowiedziały o swoim doświadczeniu – czy udało się osiągnąć cel?
Więcej

“Gdzie uczelnia nie może, tam mentor/ka pomoże”

O mentoringu akademickim w praktyce podczas konferencji KRD w Łodzi W dniach 13-16 kwietnia 2023 r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Wydarzenie będzie miało miejsce na Uniwersytecie Łódzkim oraz w Politechnice Łódzkiej.
Więcej
Spotkanie z Fulbrighterkami i Fulbrighterami z Politechniki Częstochowskiej

W gościnnych murach Politechniki Częstochowskiej

Mentoring w parach mentorskich dobiega półmetka. To dobra okazja do spotkania połówkowego programu TopMinds. Tym razem zaprosiliśmy mentorowanych oraz mentorki i mentorów do Częstochowy, gdzie partner tegorocznej edycji – Politechnika Częstochowska – zaproponował nam nie tylko gościnne uczelniane mury i…
Więcej
Uczestnicy TopMinds2023

Zaczęliśmy edycję 2023

Ruszyli! 17 mentorowanych i 17 mentorek i mentorów rozpoczęło w sobotę swoją przygodę w programem TopMinds. Co robili? Jakie plany przed nimi? Przeczytajcie.
Więcej

TopMinds wśród finalistów „Super M”

Konkurs “Super M” organizowany był po raz drugi przez European Mentoring and Coaching Council (EMCC). TopMinds znalazł się wśród finalistów w kategorii programów organizowanych przez organizacje pozarządowe, podobnie jak w 2021 roku. 
Więcej

Uczestnicy TopMinds2023

Z radością ogłaszamy listę osób przyjętych do edycji TopMinds 2023. W tej edycji spotkają się: Klaudia Całus-Makowska (mentor: Łukasz Binkowski) Zuzanna Czekaj (mentorka: Urszula Marcinkowska Trimboli) Edyta Gawrysiak (mentorka: Dorota Kwiatkowska) Barbara Gronwald (mentor: Piotr Sulikowski) Mariusz Jakubowski (mentorka: Ewa…

Więcej

O kobietach i mentoringu w nauce

Zapraszamy do wysłuchania (i obejrzenia) 9. odcinku podcastu Fulbright Talks, w którym gościnią Patrycji Donaburskiej jest prof. Monika Kaczmarek – rozmawiają o roli gender balance i mentoringu w nauce.
Więcej
1 2 3 4 5
Scroll to Top
Loading...
Skip to content