Aktualności

TopMinds 2023 u celu

16 par mentorskich ukończyło edycję 2023 programu TopMinds. Wybrane osoby opowiedziały o swoim doświadczeniu – czy udało się osiągnąć cel?
Więcej

“Gdzie uczelnia nie może, tam mentor/ka pomoże”

O mentoringu akademickim w praktyce podczas konferencji KRD w Łodzi W dniach 13-16 kwietnia 2023 r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Wydarzenie będzie miało miejsce na Uniwersytecie Łódzkim oraz w Politechnice Łódzkiej.
Więcej
Spotkanie z Fulbrighterkami i Fulbrighterami z Politechniki Częstochowskiej

W gościnnych murach Politechniki Częstochowskiej

Mentoring w parach mentorskich dobiega półmetka. To dobra okazja do spotkania połówkowego programu TopMinds. Tym razem zaprosiliśmy mentorowanych oraz mentorki i mentorów do Częstochowy, gdzie partner tegorocznej edycji – Politechnika Częstochowska – zaproponował nam nie tylko gościnne uczelniane mury i…
Więcej
Uczestnicy TopMinds2023

Zaczęliśmy edycję 2023

Ruszyli! 17 mentorowanych i 17 mentorek i mentorów rozpoczęło w sobotę swoją przygodę w programem TopMinds. Co robili? Jakie plany przed nimi? Przeczytajcie.
Więcej

TopMinds wśród finalistów „Super M”

Konkurs “Super M” organizowany był po raz drugi przez European Mentoring and Coaching Council (EMCC). TopMinds znalazł się wśród finalistów w kategorii programów organizowanych przez organizacje pozarządowe, podobnie jak w 2021 roku. 
Więcej

Uczestnicy TopMinds2023

Z radością ogłaszamy listę osób przyjętych do edycji TopMinds 2023. W tej edycji spotkają się: Klaudia Całus-Makowska (mentor: Łukasz Binkowski) Zuzanna Czekaj (mentorka: Urszula Marcinkowska Trimboli) Edyta Gawrysiak (mentorka: Dorota Kwiatkowska) Barbara Gronwald (mentor: Piotr Sulikowski) Mariusz Jakubowski (mentorka: Ewa…

Więcej

O kobietach i mentoringu w nauce

Zapraszamy do wysłuchania (i obejrzenia) 9. odcinku podcastu Fulbright Talks, w którym gościnią Patrycji Donaburskiej jest prof. Monika Kaczmarek – rozmawiają o roli gender balance i mentoringu w nauce.
Więcej

Rusza nabór do TopMinds 2023

Czas start – zgłoszenia do szóstej edycji TopMinds – wyjątkowego programu mentoringowego, który młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom otwiera drzwi do międzynarodowej kariery – przyjmujemy od dziś do 7 listopada do godz. 16:00.
Więcej

Koniec edycji, początek przygody

O frustrująco-pobudzającym potencjale badawczym i swędzeniu mózgu – jak udał się tegoroczny mentoring i cała edycja TopMinds 2022? O tym w ostatnią sobotę czerwca rozmawialiśmy w Warszawie.
Więcej

MidTerm – spotkaliśmy się!

Udało się! Na początku kwietnia spotkaliśmy się z uczestnikami tegorocznej edycji TopMinds – mentorami, mentorkami i mentorowanymi – „na żywo” w Warszawie.
Więcej
1 2 3 4 5
Scroll to Top
Loading...
Skip to content