Już niebawem rusza kolejna edycja programu TopMinds!

Edycja 2019 składać się będzie z trzech głównych modułów: mentoring indywidualny, umiejętności (skills) oraz spotkania z ekspertami (best practices). Wśród mentorów znajdziecie osoby zarówno ze świata nauki, biznesu, administracji państwowej oraz organizacji pozarządowych. Wiele z nich to osoby, które są rozpoznawalne na europejskim i światowym rynku. Absolwenci Fulbrighta, Top500 Inowators to tylko nieliczne przykłady. Nasi Mentorzy są gotowi i chętni podzielić się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Ciągła dynamika rynku oraz postęp technologii wymaga od absolwenta studiów nie tylko wiedzy i umiejętności praktycznych, ale również kompetencji interpersonalnych. Podczas zjazdów będziecie pracować pod okiem najwyższej klasy specjalistów, którzy będą przekazywać Wam wiedzę teoretyczną i praktyczną z takich umiejętności jak: self-management, praca w zespole oraz komunikacja personalna.

Dodatkowo będziecie mieć możliwość uczestniczenia w spotkaniach, na których będziemy gościć ekspertów z różnych dziedzin. Opowiedzą nam oni swoją historię oraz podzielą się zdobytym doświadczeniem.

Scroll to Top
Loading...
Skip to content