Ruszyła edycja 2019 TopMinds!

Mamy już za sobą BootCamp – intensywny weekend (18-20.01.2019 r.) w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym “4 Żywioły” w Falentach pod Warszawą!

Podczas BootCampu nasi Mentorzy i Mentorowani mieli pierwszą okazję do wzajemnego poznania się i rozmowy. Zespół TopMinds zaplanował szereg interesujących aktywności, m.in. sesje poświęcone rozwijaniu warsztatu mentorskiego dla Mentorów oraz warsztaty wprowadzające w świat mentoringu dla Mentorowanych. Sesje i warsztaty poprowadzili wspaniali eksperci z Collegium Wratislaviense – Piotr Jaworski i Bartosz Fingas.

Dodatkowo, Mentorowani mogli dowiedzieć się od absolwentów poprzednich edycji – Natalii Zawrotnej, Patrycji Grzyś, Piotra Jachimowicza i Agaty Kurzyk jak wygląda mentoring z perspektywy Mentorowanych. Co więcej, Mentorowani podczas spotkania z Justyną Janiszewską, Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Krystyną Malińską, Mariuszem Barczakiem i Markiem Postułą, Ambasadorami Fulbrighta, mogli poznać ofertę Komisji i dowiedzieć się na co zwracać uwagę przygotowując aplikację o stypendium (co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony wszystkich Mentorowanych!). Poza częścią oficjalną uczestnicy BootCampu mieli wiele okazji do wspólnych rozmów i dzielenia się własnymi doświadczeniami w bardzo sprzyjających warunkach na terenie ośrodka.

Teraz, przed Mentorowanymi kilkumiesięczna praca z Mentorami, rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych podczas zaplanowanych trzech sesji szkoleniowych oraz poznawanie specyfiki różnych zawodów podczas spotkań z ekspertami.

Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy udanej współpracy! Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

 

Scroll to Top
Loading...
Skip to content