Nasz program od podszewki

Przypominamy, że w wydawnictwie Difin dostępny jest podręcznik, napisany przez zespół programu TopMinds „Akademicki program mentoringowy w praktyce”.

Publikacja powstała z potrzeby podzielenia się doświadczeniami z realizacji akademickiego programu mentoringowego dla studentów polskich uczelni – TopMinds.

Zebraliśmy i opisaliśmy w niej nasze doświadczenia związane z realizacją trzech edycji programu, który wspólnie realizują Stowarzyszenie Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta.

Publikacja może posłużyć jako wsparcie w prowadzeniu szkoleń z zakresu przygotowania i realizacji programów mentoringowych (w szczególności dla środowiska akademickiego) i przygotowywaniu kadry akademickiej do roli mentorów.

Polecamy zapoznanie się z recenzją publikacji zamieszczoną w miesięczniku „Forum Akademickie”. Zachęcamy również wszystkich, którzy będą mieli okazję zapoznać się z naszą publikacją, o informacje zwrotne – na social media z hashtagiem #mentoringwpraktyce, lub bezpośrednio do nas na e-mail [email protected]

Książka powstała dzięki wsparciu Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zaprzyjaźnionych instytucji: Collegium Wratislaviense, Bury & Bury Kancelaria Patentowa. Patronem wydania jest EMCC Poland.

Scroll to Top
Loading...
Skip to content