Rusza nabór do TopMinds 2023

W TopMinds wierzymy w potencjał mentoringu opartego na budowaniu relacji, indywidualnym podejściu oraz transferze wiedzy i doświadczeń. Dlatego każdy i każda z naszych uczestników i uczestniczek ma wyjątkową szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących z nami naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury – absolwentów programów Fulbrighta i Top 500 Innovators. Wyjątkowość i skuteczność tego podejścia potwierdzają sami uczestnicy: https://topminds.pl/relacje/

Ty też możesz być uczestniczką/uczestnikiem kolejnej edycji – do wzięcia udziału w TopMinds 2023 zapraszamy studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Poza mentoringiem indywidualnym, na uczestników i uczestniczki czekają warsztaty na tematy takie jak prawo autorskie w nauce i zarządzanie danymi naukowymi. 

Program TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek!

Partnerami tegorocznej edycji są: Politechnika Częstochowska – najstarsza i największa uczelnia w regionie częstochowskim z ponad 70-letnią tradycją oraz Visnea – zespół międzynarodowych ekspertów, który kompleksowo wspiera naukowców i środowiska akademickie w prowadzeniu projektów naukowych, zarządzaniu pracami B+R czy rozwijaniu przedsiębiorczości akademickiej. 

Więcej informacji o programie, w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna lista mentorów i mentorek dostępne w zakładce https://topminds.pl/edycja-2023/

Termin zgłoszeń upływa 7 listopada o 16:00.

Scroll to Top
Loading...
Skip to content